Poniżej znajdziesz przygotowane przez nas wraz z LUX MED propozycje pakietów medycznych.

Na pewno znajdziesz coś dla siebie

Przygotowaliśmy we współpracy z LUXMED. dedykowane pakiety medyczne, które mogą państwo dopasować do swoich potrzeb i występują one w wariancie podstawowym, partnerskim i rodzinnym – wszystko to w bardzo atrakcyjnych cenach i zakresach usług.

Pamiętaj, nie jest to ubezpieczenie medyczne działające na zasadzie refundacji kosztów leczenia, oferowanych przez towarzystwa ubezpieczeniowe, a abonament, dzięki któremu płacąc stosunkowo niewielką miesięcznie kwotę, będziesz uprawniony do nielimitowanego dostępu do całego wachlarza lekarzy specjalistów, badań, diagnostyki i świadczeń ambulatoryjnych, w zależności od wybranej opcji na terenie całego kraju. Porównaj to do kosztu pojedynczej wizyty lekarskiej, a będziesz miał odpowiedź, czy warto jednak skorzystać z abonamentowej opieki medycznej, świadczonej przez wyspecjalizowany podmiot medyczny.

Wybór najlepszej z możliwych opcji pakietu zależy od Twoich potrzeb w danym momencie. Zastanów się z jakich świadczeń najczęściej korzystasz, z jakich specjalistów czy badań. Może skończyłeś 40-50 lat i po prostu chcesz postawić na profilaktykę? Sprawdź nasze szczegółowe zakresy pakietów.

Czy będzie to pakiet tylko dla Ciebie, czy również dla Twojego Partnera czy całej rodziny? Pamiętaj w każdej chwili możesz poprosić konsultanta naszej infolinii o pomoc i doradztwo w wyborze optymalnego rozwiązania dla Ciebie”

Pamiętaj – zdrowie i poczucie bezpieczeństwa jeśli chodzi o Twoich bliskich jest bezcenne!

Zawsze do usług.

Potrzebujesz pomocy w doborze pakietu?

Zamów rozmowę

lub zadzwoń 22 129 14 99

Infolinia czynna: Poniedziałek-Piątek: 8:00 - 18:00