Koszyk 0 wybrane - 0,00zł 0

Pakiety

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

 • Pakiet Basic Indywidualny

  Jeśli sporadycznie korzystasz z opieki medycznej, jesteś osobą młodą, podjąłeś dopiero pracę lub jeszcze studiujesz – ten pakiet jest dla Ciebie. Niezależnie od miejsca, w którym przebywasz możesz skorzystać z podstawowego wachlarza lekarzy specjalistów i badań laboratoryjno-diagnostycznych już w cenie abonamentu telefonicznego.

  Miej pod kontrolą swoje zdrowie od początku. Korzystaj z badań i konsultacji największego operatora medycznego w Polsce w sposób szybki i profesjonalny bez kolejki.

  od 33zł/ miesiąc Wybierz pakiet
 • Pakiet Bronze Indywidualny

  Pakiet dla osób, które częściej korzystają z opieki medycznej lub wymagają bardziej skomplikowanych badań czy konsultacji lekarskich. W tym pakiecie skorzystasz z konsultacji już 8 lekarzy specjalistów. W ramach tego pakietu wykonamy Ci podstawowe zabiegi pielęgniarskie i ambulatoryjne, wykonamy podstawowe badania diagnostyki laboratoryjnej i obrazowej.

  Sprawdź szczegółowy zakres pakietu Bronze, zastanów się z jakich lekarzy dotąd najczęściej korzystałeś – być może to rozwiązanie jest właśnie dla Ciebie.

  od 49zł / miesiąc Wybierz pakiet
 • Pakiet Silver Indywidualny

  W tym pakiecie medycznym będziesz mógł korzystać aż z 15 rożnych rodzajów konsultacji lekarzy specjalistów, w tym specjalistów m.in. od diabetologii czy alergologii. Dużo pracujesz, nie masz czasu stać w kolejkach lub czekać miesiącami na wizytę to to rozwiązanie jest dla Ciebie optymalne. Tym bardziej gdy czujesz, że zaniedbujesz swoje zdrowie. A choroby cywilizacyjne to obecnie jedno z największych wyzwań dla ludzkości.

  W tym pakiecie znajdziesz nielimitowany dostęp do lekarzy specjalistów, w tym przede wszystkim do alergologa czy diabetologa. Szeroki zakres zabiegów ambulatoryjnych, pielęgniarskich, badań laboratoryjnych i szeroki zakres diagnostyki laboratoryjnej o obrazowej. W tym pakiecie będziemy prowadzić cały cykl Twojej ciąży.

  Zacznij dbać o siebie już dzisiaj i nie daj się nadciśnieniu, miażdżycy, cukrzycy!

  od 69zł/ miesiąc Wybierz pakiet
 • Pakiet Platinium Indywidualny

  Jeden z najlepszych indywidualnych pakietów medycznych na rynku. W zakresie tego pakietu będziesz korzystać w sposób nielimitowany z całego wachlarza lekarzy specjalistów. Dodatkowo pakiet umożliwia z konsultacji lekarzy specjalności: psychiatra, psycholog, androlog, seksuolog i logopeda.

  W zakresie tego pakietu są konsultacje 24h lekarzy dyżurnych. Najszerszy zakres zabiegów ambulatoryjnych, szczepienia, pełna diagnostyka laboratoryjna i obrazowa, testy alergiczne, prowadzenie ciąży czy specjalistyczny coroczny przegląd stanu Twojego zdrowia.

  To wszystko będzie dostępne bez limitów w cenie mniejszej niż jedna prywatna wizyta u lekarza specjalisty!

  od 129zł/ miesiąc Wybierz pakiet
 • Pakiet Bronze Partnerski

  Ten pakiet dedykowany jest dla 2 osób dorosłych (18-65 lat). Jest to rozwiązanie dla par, które częściej korzystają z opieki medycznej lub wymagają bardziej skomplikowanych badań czy konsultacji lekarskich. W tym pakiecie skorzystacie z konsultacji już 8 lekarzy specjalistów bez limitu. W ramach tego pakietu wykonamy Wam podstawowe zabiegi pielęgniarskie i ambulatoryjne, wykonamy podstawowe badania diagnostyki laboratoryjnej i obrazowej.

  Sprawdźcie zamieszczony szczegółowy zakres pakietu Bronze, zastanówcie się z jakich lekarzy dotąd najczęściej korzystaliście – być może to rozwiązanie jest właśnie dla Was.

  od 85zł / miesiąc Wybierz pakiet
 • Pakiet Silver Partnerski

  Jest to pakiet medyczny dla 2 osób dorosłych (18-65 lat). W tym pakiecie będziecie mogli korzystać aż z 15 rożnych rodzajów konsultacji lekarzy specjalistów, w tym specjalistów m.in. od diabetologii czy alergologii. Pakiet ten swoim zakresem również obejmuje cały cykl prowadzenia ciąży.

  Zacznijcie dbać o siebie już dzisiaj i nie dajcie się nadciśnieniu, miażdżycy i cukrzycy!

  od 129zł/ miesiąc Wybierz pakiet
 • Pakiet Bronze Rodzinny

  Ten pakiet dedykowany jest dla całej rodziny ( bez limitu liczby dzieci). Pakiet dla osób, które częściej korzystają z opieki medycznej lub wymagają bardziej skomplikowanych badań czy konsultacji lekarskich. W tym pakiecie skorzystacie z konsultacji już 8 lekarzy specjalistów.

  W ramach tego pakietu wykonamy Wam podstawowe zabiegi pielęgniarskie i ambulatoryjne, wykonamy podstawowe badania diagnostyki laboratoryjnej i obrazowej.

  od 139zł/ miesiąc Wybierz pakiet
 • Pakiet Silver Rodzinny

  To rozwiązanie dedykowane jest dla całej rodziny (bez limitu liczby dzieci). W tym pakiecie Wasza rodzina będzie mogła korzystać aż z 15 rożnych rodzajów konsultacji lekarzy specjalistów, w tym specjalistów m.in. od diabetologii czy alergologii. W ramach pakietu znajdziesz nielimitowany dostęp do lekarzy specjalistów, w tym przede wszystkim do alergologa czy diabetologa. Pakiet ten swoim zakresem również obejmuje cały cykl prowadzenia ciąży.

  Zadbamy także o Twoje pociechy kompleksowo w trudnym okresie dorastania. Zacznijcie dbać o siebie już dzisiaj i nie dajcie się nadciśnieniu, miażdżycy, cukrzycy!

  od 229zł /miesiąc Wybierz pakiet
 • Pakiet Platinium Partnerski

  Jeden z najlepszych partnerskich pakietów medycznych na rynku dla 2 osób (w wieku 18-65 lat). W zakresie tego pakietu będziecie korzystać w sposób nielimitowany z całego wachlarza lekarzy specjalistów bez żadnych ograniczeń. Pakiet umożliwia skorzystanie z konsultacji lekarzy m.in.  specjalności: psychiatra, psycholog, androlog, seksuolog i logopeda. Najszerszy zakres zabiegów ambulatoryjnych, szczepienia, pełna diagnostyka laboratoryjna i obrazowa, testy alergiczne, prowadzenie ciąży czy specjalistyczny coroczny przegląd stanu Waszego zdrowia.

  Zadbamy o Was zapewniając najwyższy standard opieki dostępny w naszym kraju. Dzięki temu pakietowi nie będziesz musiał korzystać z żadnego innego miejsca pomocy medycznej.

  od 249zł/ miesiąc Wybierz pakiet
 • Pakiet Platinium Rodzinny

  Jeden z najlepszych kompleksowych pakietów medycznych na rynku dla rodziny (bez limitu liczby dzieci). W zakresie tego pakietu Wasza cała rodzina będzie korzystać w sposób nielimitowany z całego wachlarza lekarzy specjalistów bez żadnych ograniczeń. Pakiet umożliwia korzystania z konsultacji lekarzy specjalności m.in.: psychiatra, psycholog, androlog, seksuolog i logopeda. Pakiet zawiera najszerszy możliwy i dostępny na rynku zakres zabiegów ambulatoryjnych, szczepienia, pełna diagnostyka laboratoryjna i obrazowa, testy alergiczne, prowadzenie ciąży czy specjalistyczny coroczny przegląd stanu Waszego zdrowia.

  Zadbamy o Waszą rodzinę zapewniając najwyższy standard opieki dostępny w naszym kraju. Dzięki e-konsultacjom w pakiecie będziecie mogli Państwo się na bieżąco konsultować z lekarzem specjalistą, uzyskać receptę czy zwolnienie nie wychodząc z domu.

  od 379zł/ miesiąc Wybierz pakiet